Baskılı Halı
GLORIADekoratif halı modelleri
GLORIA dekoratif halı koleksiyonu çok sayıda renk, desen ve ebat alternatifi ile tüm klasik ve modern tarzda döşenmiş mekanlara yılın trendini sunuyor.
Doğanın tüm renklerinin buluştuğu bu koleksiyonda mekan dekorasyonunda hemen dikkat çekici bir tarzı ortaya koyuyor.
Farklı renk kombinleri ile salon, oturma odası, çocuk ve genç odalarında, yatak odası ve mutfakta şıklığın temsilcisi Gloria ile enerji dolu mekanlar hazırlamanıza yardımcı oluyor.
  • İpek dokuma görünüm, Ekstra yumuşak dolgulu tuşe, 100% Micro Polyester baskılı yüzey - 100% Poliüretan Kaymaz Taban, Makina da yıkanabilir özellik
  • Rutin temizlikte elektrikli süpürgenin fırçasız ucu ile temizlenmelidir. Çamaşır makinesinde düşük devirde maksimum 30 derecede yıkanabilir. Doğal sabun ve yumuşak bir bezle hav yönüne göre elde silinmesi daha iyi sonuç verir. Kimyasal beyazlatıcılar, ağartıcı, leke sökücü ve fırça gibi sert temizleme malzemeleri asla kullanmayın. Yıkadıktan sonra halınızı sıkmayınız, katlamayınız güneşe maruz bırakmadan düz bir şekilde asarak kurutunuz, kurumadan kullanmayınız. Kullanmadığınız durumlarda katlamadan rulo halinde dikey pozisyonda saklayınız. Ebatlarda ± %5 üretim sapma payı olabilir.